سه‌شنبه، بهمن ۲۲، ۱۳۸۷

داستان انقلاب – قسمت سی و ششم


پیروزی انقلاب


الوعده وفا این هم آخرین قسمت برنامه داستان انقلاب با این توضیح که چند ثانیه از ابتدا و انتهای این فایل قطع شده و پوزش به این خاطر. در آخرین قسمت از برنامه داستان انقلاب به ترتیب صداهایی خواهید شنید از:

دکتر شاپور بختیار، مهندس کاظم جفرودی، ارتشبد قره‌باغی، رادیو تهران، مهندس مهدی بازرگان، آیت‌الله موسوی اردبیلی، تیمسار بیگلری، تیمسار علی نشاط، سپهبد ربیعی و آیت‌الله خمینی.فایل ضمیمه:

رادیو تهران و خبرهای سرنگونی

در آخرین قسمت از داستان انقلاب صدایی از رادیو تهران شنیدید که با اعلام "صدای انقلاب" خبر پیروزی انقلاب و سقوط سلطنت را اعلام می‌کرد. درست بیست و پنج سال قبل‌تر از آن، از همین رادیو خبر مهم دیگری پخش شده بود. سید مهدی میراشرافی، مدیر روزنامه آتش، نماینده مجلس شورای ملی و نزدیک به مجمع مسلمانان مجاهد در بعداز ظهر 28 مرداد 1332 "الو الو" گویان در حالی که نمی‌تواند شادی خود را پنهان کند از سقوط دکتر مصدق و قطعه‌قطعه شدن دکتر فاطمی می‌گوید:


پ.ن: منتظر چند پست دیگر مرتبط با داستان انقلاب باشید. پست‌هایی شامل لیست موضوعی برنامه‌ها، فهرست نام افراد و متن پی.دی.اف پیاده شده این برنامه‌ها در قالب یک کتاب (البته به شرطی که فارس نیوز همچنان متن بقیه قسمت‌ها را منتشر کند!)

۱ نظر:

  1. دوست عزیز اینجا فایل صوتی به چشم نمی خورد

    پاسخحذف

نظر شما چیست؟

روز جهانی زن

به سنت نیک ده سال گذشته،  این هم پوستر امسال روز جهانی زن در کانادا. شعار امسال پوستر: "توانمندسازی زنان به برابری رهنمون خواهد شد....