یکشنبه، دی ۱۸، ۱۳۸۴

گل مریم

خواننده های قدیمی دستنوشته ها شاید به یاد داشته باشن که چیزی حدود 8 ماه پیش، دستنوشته ها دو شعر از شاعری رو منتشر کرد که تصمیم گرفته بود دیگه هیچ وقت شعرهاشو برای دیگران نخونه. اون شاعر بالاخره راضی شد که شعرهاشو در یک وبلاگ منتشر کنه. اون خودش رو توی وبلاگش اینطور معرفی می کنه:


شاعر نیم و شعرندانم که چه باشد
من مرثیه گوی دل دیوانه خویشم
"گل مریم" دفتر دل این شاعره. بهش سر بزنین. مطمئنم پشیمون نمیشین.

و اما فوتوبلاگ دستنوشته ها هم راه افتاد. به هیچ وجه ادعا نمی کنم عکاسی بلدم. یک دوربین دیجیتال خیلی خیلی معمولی هم بیشتر ندارم، اما گاهی دوست دارم لحظه ها رو در قالب یک عکس برای همیشه و برای دل خودم نگه دارم. شما هم اگه دوست دارین که این لحظه ها باشما هم تقسیم شه، سری به این فوتوبلاگ بزنین. عکس ها توضیح مختصری هم دارن البته به انگلیسی شکسته بسته این حقیر! می تونین برای عکس ها کامنت هم بذارین. فقط شنیدم Flickr توی ایران فیلتر شده. ممنون میشم از همه کسانی که از ایران این وبلاگ رومی بینن، کامنت بذارن و بگن که آیا آیکون فوتوبلاگ (گوشه سمت راست همین صفحه) و صفحه اصلی اونو می تونن ببینن یا نه.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نظر شما چیست؟

دیدار با خانم نویسنده

سه‌شنبه این هفته، ۲۱ ماه مه ۲۰۲۴ روزی ماندگار و استثنایی در زندگی من بود. در صد و چند کیلومتری پاریس، در روستایی که کوچه‌هایش از شدت اصالت ...